تبلیغات
ღღهوادارانღღtraxtur - کاپیتان مرتضی اسدی / با برد خارج از خانه جبران می کنیم

ღღهوادارانღღtraxtur
 
ღღ.:یاشاسین تراختورღღ.:.ღღیاشاسین آذربایجان:.ღღ
چ

محل درج آگهی و تبلیغات
 

مرتضی اسدی کاپیتان تراکتور سازان در رابطه با باخت ناباورانه این تیم مقابل نفت تهران به سوالات خبرنگاران چنین پاسخ داد.

پیروزی بزرگ مقابل استقلال تبدیل به باخت غیر منتظره در تبریز شد ، در این رابطه توضیح می دهید ؟

همانطوری که مشاهده کردید تیم نفت یک تیم تدافعی ودونده بود که در ضد حمله ها هم خوب کار کرده بود ، بازی در مقا بل چنین تیم های واقعا سخت است واگر یکی از توپ های ما در نیمه اول تبدیل به گل می شد ونفتی ها برای جبران گل کمی جلوترمی آمدند تا فضا های لازم باز شود مطمئنا سرنوشت بازی اینگونه رقم نمی خورد .

گلی که توسط صادقی زده شد آیا آفساید بود ؟

خود صادقی معتقد است که از پشت مدافعان بلند شده ونمی توانست آفساید باشد ولی فیلم بازی را ندیده ام وامید وارم این صحنه آفساید بوده باشد تا حق ما ضایع نشده باشد .

به نظر شما غرور بازیکنان تا چه حدی در نتیجه بازی تاثیر گذار بود ؟

غرور که نبود چراکه بازیکنان ما تجربه لازم را داشتند وبرد استقلال نمی گویم بی تاثیر بود ولی نه آن اندازه که بر کل کار ما تاثیر بگذارد ، به نظرم این اشتباهات فردی بود حال چه از نظر گل نزدن چه از نظر گل خوردن که توانست روند بازی برخلاف میل ما تغییر دهد ، فرصتی که محمد ابراهیمی داشت اگر تبدیل به گل می شد یقین بدانید آنها نمی توا نستند در مقابل ما دوام بیاورند وشاید با اختلاف 2و3 گل بازی را واگذار میکردند .

ظاهرا پیش بینی امیر قلعه نوعی درست از آب درآ مد وبازی سخت تر از استقلال را تجربه کردید ،قلعه نوعی بعد پایان بازی چه حرف های به بازیکنان زد ؟

بله پیش بینی ایشان درست بود و در پایان بازی هم به همین مسئله اشاره کرد که من به شما تاکید کرده بودم که تیم نفت تیم خطرناکی است وبازی بسته این تیم می تواند مارا به درد سر بیا ندازد .

بازی با نفت آبادان را چگونه پیش بینی می کنید ؟

باخت خانگی در مقابل تماشاگران خودی به نظر من تنها با برد خارج از خانه قابل جبران است وهر چند نفت آبادان هم این هفته خارج از خانه در مقابل ملوان نتیجه خوبی کسب نمود ولی با این حال ما محکوم به برد هستیم ،در فصل گذشته هم در آبا دان توا نستیم با نتیجه ای خوب این تیم را شکست دهیم وشاید هم این باخت عاملی شد که ما دوباره خودمان را جمع وجور کنیم وبا انگیزه ای مظاعف به دیدار های بعدی گام بگذاریم .

بازی استقلال وپرسپولیس را تماشاکردید ؟

بله بازی جذابی بود وبعد از مدت ها تماشاگران حاضردر ورزشگاه وبیندگان تلویزیونی از دیدار دو تیم لذت بردند وبه نظرم استقلال بخاطر باخت هفته گذشته مقابل تراکتور با انگیزه بیشتری به میدان آمده بود ودر45 دقیقه اول بازی می شد به این موضوع بهتر پی برد هر چند به ثمر رسیدن پنالتی دقایق نخستین نیمه دوم توسط پرسپولیسی ها می توانست روند بازی را دگرگون کند .

پایان بازی با نفت همه بازیکنان تراکتور مسیر رختکن ورزشگاه را در پیش گرفته بودند که دوباره با تشویق های بی امان هواداران به طرف سکو های تماشاگران برگشتید ، در اینرابطه هم توضیح می دهید ؟

واقعیت اینست که هواداران تراکتوری یکبار دیگر نشان دادند که چقدر خالصانه این تیم را دوست دارند ، من وهمه بچه ها که از نتیجه بدست آمده شرمنده بودیم برای روبرو شدن با هواداران حاضر در ورزشگاه سرمان پایین بود لذا راه رختکن را در پیش گرفته بودیم که ورزشگاه ایستاده یکصدا تیم را تشویق کرد وما برای ادای احترام دوباره به داخل زمین برگشتیم ، آنچه که هواداران این تیم را زبانزد همه کرده همین صحنه هاست که واقعا وظیفه ما را دو چندان می کند که برای کسب افتخارات بزرگ تمام توان خود را بکار گیریم .

طبقه بندی: بازیکنان، 
.: Weblog Themes By Pichak :.


تمامی حقوق این وبلاگ محفوظ است | طراحی : پیچک