تبلیغات
ღღهوادارانღღtraxtur - منادی : فدراسیون با تیمهای تبریزی ، تبعیض آمیز برخورد میكند

ღღهوادارانღღtraxtur
 
ღღ.:یاشاسین تراختورღღ.:.ღღیاشاسین آذربایجان:.ღღ
چ

محل درج آگهی و تبلیغات
 

علیرضا منادی

دكتر منادی، نماینده مردم محترم تبریز، اسكو و آذرشهر در مجلس شورای اسلامی ، در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار كلوب هواداران تراكتورسازی اظهار داشت: " آقای دكتر عباسی امروز به من گفتند كه هیچ مقامی نمیتواند رای كمیته استیناف را نقض كند. "

منادی افزود: "ما تمام تلاش خود را به كار بستیم تا محرومیت تماشاگران را لغو كنیم، اما مسئولان در فدراسیون میگویند كاهش یك جلسه ای محرومیت كافیست. در حالی كه بنا به ماده 29، تیمی كه نصف محرومیت خود را سپری كرده باشد، باقی مانده محرومیتش قابل بخشش است."

وی ادامه داد: "به نظر ما، فدراسیون علناً نسبت به تیم های استان ما، تبعیض قائل میشود كه نمونه بارز آن، بازی ملوان با پرسپولیس بود كه در آن دیدار، هواداران وارد زمین مسابقه شدند و تا حدی پیش رفتند كه امكان تامین امنیت برای بازیكنان، بسیار دشوار بود و نزدیك به 250 نفر نیز در آن حوادث مجروح شدند. با این حال آنها یك جلسه محروم شدند، اما هواداران تراكتورسازی به جرم شكستن چند صندلی، سه جلسه."

وی همچنین اظهار داشت: "سال گذشته هواداران تراكتور، در دیدار با پرسپولیس در تهران محكوم و سه جلسه محروم شدند. محرومیت برای هواداران تیم میهمان در هیچ جای دنیا دیده نشده است."

منادی در مورد تبعیض های فدراسیون ادامه داد: "دیگر تبعیض فدراسیون نشینها در مورد تیمهای تبریزی، برگزاری بازی ها در یك روز و یك ساعت است. تمامی تیمهایی كه از یك استان یا یك شهر هستند، در دو روز متفاوت دیدار میكنند، به جز نمایندگان استان ما! این مساله مانند رای كمیته انضباطی نیست كه سلیقه ای باشد و به هیچ وجه قابل انكار و كتمان از سوی مسئولان امر نیست."

وی در مورد تیم تراكتور گفت: "تیم تراكتورسازی در استان ما جایگاه ویژه ای دارد و حتی در پایتخت و استانهای دیگر هم طرفدار دارد. این برای ما یك سرمایه است كه باعث تفریح و ایجاد انگیزه برای زندگی بهتر در مردم است. این تیم پتانسیل بسیار بالایی دارد، به طوری كه در برخی از بازی ها، بیش از یكصد و بیست هزار تماشاگر به استادیوم میكشاند."

نماینده مجلس شورای اسلامی تصریح كرد: "آقای تاج با بنده، و در مجلس، با دكتر سجادی صحبت كرده بود و قول داده بود كه محرومیت هواداران را لغو كند، اما با سیاست، زیر قولش زد. پس از پیگیریهای ما شورای حكمیت به ریاست دكتر حیدری فرد، تشكیل جلسه داد. در آن جلسه حضور ریاست كمیته انضباطی ضرورت نداشت ولی ایشان با حضور در جلسه باعث ارجاع پرونده به شورای استیناف شده بودند و در شورای استیناف هم رای صادر شده تغییری نكرد."

وی در پایان از طرح نامه ای به ریاست محترم قوه قضاییه خبر داد و افزود :"در این نامه به آیت الله آملی لاریجانی، اعلام خواهیم كرد كه مسئولان فدراسیون احكام دور از عدل و تبعیض آمیز صادر میكنند و از نظر ما آنها صلاحیت حضور در فدراسیون را ندارند. از این پس ما نمایندگان و مسئولان استانی، در چنین مواردی مقابل فدراسیون خواهیم ایستاد، تا اینگونه، حق تیمهای ما ضایع نشود و فدراسیون نشینها، باید به خاطر این كارهایشان جواب پس دهند."





طبقه بندی: تراختور، 
.: Weblog Themes By Pichak :.


تمامی حقوق این وبلاگ محفوظ است | طراحی : پیچک