تبلیغات
ღღهوادارانღღtraxtur - سکوهای خالی ورزشگاه سهند بر فراز بالهای شاهین

ღღهوادارانღღtraxtur
 
ღღ.:یاشاسین تراختورღღ.:.ღღیاشاسین آذربایجان:.ღღ
چ

محل درج آگهی و تبلیغات
 
نوشته شده در تاریخ پنجشنبه 20 مرداد 1390 توسط صابر

استادیوم خالی سهند

در سالهای اخیر تقابل دو تیم تراختور و شاهین دارای جذابیتهای خاص خود بوده است. رقابت دو تیم از زمان آخرین سال حضور آنان در لیگ دسته اول آغاز گشت که در آن فصل هر دو تیم یکبار موفق به مغلوب نمودن هم گشتند. مسابقه ی دو تیم در ورزشگاه اختصاصی تیراختور که با حضور پرازدحام هواداران همراه بود در نهایت با برد تیراختور توأم شد که این پیروزی زمینه ی ربودن گوی سبقت تیراختور از این تیم و صعودش به لیگ برتر پس از 8 سال تلخ را به ارمغان آورد. حرارت رویارویی دو تیم در لیگ دسته اول به لیگ برتر نیز منتقل گشت که در طی چهار مصافشان در دو فصل گذشته دو پیروزی برای تیراختور و دو تساوی برای دو تیم بدست آمده است.

فصل قبل بخشش محرومیت کرار درست قبل از بازی با شاهین و درخشش وی با دو گلی که مقابل این تیم به ثمر رساند سبب نارضایتی بوشهریها گشته و حرف و حدیثهای زیادی را به بار آورد که این موضوع در آستانه ی بازی دو تیم سبب التهاب و واهمه ی آنان از برداشته شدن محرومیت هواداران تیراختور که می تواند ورزشگاه سهند را به جهنمی واقعی برای آنان تبدیل نماید گشته است.

دو تیم در فصل کنونی تغییرات زیادی را بخود دیده اند شاهین فصل دهم را با حمید استیلی آغاز نمود و با ناکامی وی اکبر میثاقیان سرمربی مستعفی بلدیه اسپور را جایگزین وی نمود که در لحظات آخر به سختی از سقوط به دسته ی اول نجات یافت. در این فصل حمید درخشان سرمربی فصل گذشته بلدیه اسپور که در اواسط فصل در نیمکت این تیم جایگزین میثاقیان گشته بود سکان هدایت این تیم را بعهده گرفته است و با بستن تیمی متفاوت با فصل قبل تلاش دارد خود را از کابوس روزهای آخر فصل گذشته رهایی بخشد. در سوی دیگر تیراختور با امیر قلعه نوعی، سرمربی قهرمان سه فصل اخیر لیگ برتر و بازسازی تیم خود بگونه ی دیگری پای به مسابقات گذاشته است. گرچه فعلاً در صحبتهای کادر فنی و بازیکنان تیراختور جهت کاستن از فشار روانی تیم اغلب از تلاش تیم برای گرفتن سهمیه ی آسیایی سخن بمیان می آید اما امیر قلعه نوعی تابحال با شناختی که ار خود بدست داده است نشان داده است که به هیچ وجه به کم قانع نبوده و معمولاً مسئولیت تیمهایی را می پذیرد که انگیزه، امکانات و زمینه ی قهرمانی را داشته باشند. تیراختور پس از باخت مقابل صبا در هفته ی اول، با تغییراتی که در خود پدید آورد ذوب آهن، تیم سوم لیگ لیگ دهم را که در فصل قبل به سختی می باخت در همان هفته ی دوم، در خانه مغلوب تاکتیک تیمی خود نمود و اکنون انبوه هواداران تیراختور منتظرند تا ببینند که آیا تیراختور با تکرار پیروزی شیرین هفته ی قبل مقابل ذوب آهن از همین اکنون خود را در صف مدعیان قرار خواهد داد یا شرایط بگونه ی دیگری رقم خواهد خورد؟

طبقه بندی: تراختور، 
.: Weblog Themes By Pichak :.


تمامی حقوق این وبلاگ محفوظ است | طراحی : پیچک