تبلیغات
ღღهوادارانღღtraxtur - اسدی : محکوم به برد و گرفتن 3 امتیاز هستیم

ღღهوادارانღღtraxtur
 
ღღ.:یاشاسین تراختورღღ.:.ღღیاشاسین آذربایجان:.ღღ
چ

محل درج آگهی و تبلیغات
 
نوشته شده در تاریخ چهارشنبه 19 مرداد 1390 توسط صابر

کاپیتان تیم تراکتورسازی تبریز گفت: در بازی با شاهین محکوم به برد و گرفتن هر 3 امتیاز این بازی هستیم.
 

مرتضی اسدی کاپیتان تیم تراکتورسازی تبریز در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار باشگاه اظهار داشت:  بازی با شاهین بازی سختی خواهد بود چون هفته های اول لیگ می باشد و از لحاظ تاکتیکی به آمادگی خوبی نرسیده ایم و برای قرار گرفتن در کورس قهرمانی و سهمیه آسیا نباید سه امتیاز بازیهای خانگی را از دست بدهیم وی در ادامه صحبتهایش در مورد شناخت از تیم شاهین افزود: تیم شاهین تغییراتی در کادر فنی و بازیکنان خود داشته است که شناخت کاملی از این تیم نداریم ولی کادر فنی با آنالیز بازی ها، نقاط ضعف و قوت این تیم را شناسایی میکند.
اسدی در مورد بازی ذوب آهن  تصریح کرد: کادر فنی و بازیکنان با تمام انگیزه، همدلی و یکدلی برای گرفتن نتیجه به این بازی رفته بودیم که خدا را شکر توانستیم نتیجه خوبی را کسب کنیم و باخت هفته اول را کم رنگ و فراموش کنیم.
 
وی در مورد استقبال هواداران در فرودگاه گفت: ما همیشه شرمنده این هواداران هستیم، هواداران سرمایه باشگاه می باشد و از هواداران میخواهم تیم را تنها نگذارند زیرا این تیم را با هوادارنش میشناسند نه با بازیکنان.
 
اسدی در مورد نتیجه این بازی افزود: نتیجه برای ما اصلا مهم نیست و همناطور که گفتم ما محکوم برد در این بازی و بازی های خانگی هستیم و برای کسب سه امتیاز به میدان می رویم
 
وی در مورد محرومیت هواداران اظهار داشت: نبود هواداران نبود یک یار تیم می باشد و نبودن فشار روی بازیکنان حریف، بودن هواداران پشت گرمی و روحیه بخشی به کادرفنی و بازیکنان میباشد؛ من از همه هواداران به عنوان کاپیتان تیم تقاضا دارم در ورزشگاه فققط تیم خود را تشویق کنند و از پرداختن به مسائل حاشیه ای پرهیز کنند.
 
کاپیتان تیم تراکتورسازی تبریز در پایان با اشاره به اهمیت حضور هواداران در ورزشگاه اظهار داشت: امیدوارم محرومیت روز پنج شنبه لغو شود تا بتوانیم با کمک یار دوازدهم برد دیگری را رقم بزنیم.
طبقه بندی: بازیکنان، 
.: Weblog Themes By Pichak :.


تمامی حقوق این وبلاگ محفوظ است | طراحی : پیچک