تبلیغات
ღღهوادارانღღtraxtur - شکست دادن ذوب آهن هدیه ای بود از طرف خدا

ღღهوادارانღღtraxtur
 
ღღ.:یاشاسین تراختورღღ.:.ღღیاشاسین آذربایجان:.ღღ
چ

محل درج آگهی و تبلیغات
 
نوشته شده در تاریخ چهارشنبه 19 مرداد 1390 توسط صابر

قلعه نویی: سالم کار می کنم،خدا هم به من لطف دارد / به شوخی به ابراهیم زاده گفتم که ما شانس آوردیم!

یک بار دیگر می گوید:«خدا را شاکرم که همیشه به من لطف دارد »این حرف امیر قلعه نویی پس از شکست دادن ذوب آهن در اصفهان است. مسابقه ای که سرمربی تراکتور سازی از آن به عنوان یکی از سخت ترین دیدارها یاد می کند و می گوید:«همه اش لطف خدا بود. ذوبی ها تیم کاملی دارند و نسبت به فصل قبل کمترین تغییر را داشته اند. تیمی منسجم که کادر فنی خیلی خوبی هم دارند. باید بگویم که بازی خیلی سختی بود و بردن این تیم در اصفهان بسیار دشوار ،اما بچه های من ایثار کردند و توانستند این تیم قدرتمند را در خانه شکست دهند.»

قلعه نویی به شرایط سخت قبل از این دیدار اشاره می کند. جایی که او و تیمش فشار زیادی را سر باخت خانگی مقابل صبا تحمل می کردند.«نتیجه ای که در بازی نخست گرفتیم شرایط را خیلی بد کرده بود. اما با این حال توانستیم انسجام تیمی پیدا کنیم و نسبت به هفته قبل هماهنگ تر شویم. شکست دادن ذوب آهن هدیه ای بود از طرف خدا برای اینکه ما کاهش استرس داشته باشیم.»
سرمربی تراکتورسازی ادامه می دهد:«واقعا در این چند وقت مشکلات زیادی برایمان ایجاد کرده بودند که آرامشمان را به هم ریخته بود.اما خدا را شکر که نتیجه گرفتیم.شما دیدید که در خط دفاعی پیشرفت قابل ملاحظه ای داشتیم و این بار بهتر از بازی قبل عمل کردیم.انشاءالله گام به گام پله های ترقی را بالا می رویم.من قبلا هم در مورد اتفاقاتی که هفته قبل افتاده بود حرف زدم و گفتم که برایم مهم نیست.من همه آنهایی که این حاشیه ها را به وجود آوردند در این ماه رمضان به خدا واگذار کردم .مطمئن باشید من سالم کارم را انجام می دهم و  خدا هم به من لطف دارد که موفق می شوم.»
قلعه نویی در پایان در مورد اظهار نظر منصور ابراهیم زاده که گفته بود قلعه نویی خودش اعتراف کرده ذوب آهن را شانسی برده اند می گویند:«من گفتم که ذوب آهن تیم خوب و منسجمی است.آنها یکی از بهترین های لیگ برتر هستند اما تا دقیقه 60 ما کاملا از آنها سر تر بودیم.این طبیعی بود که آنها به دلیل میزبانی و اینکه یک گل از ما عقب بودند روی تیم ما فشار بیاورند.من در پایان بازی به شوخی به ابراهیم زاده گفتم که کمی هم شانس آوردیم و این حرف من اصلا جدی نبود.»
طبقه بندی: قلعه نوعی، 
.: Weblog Themes By Pichak :.


تمامی حقوق این وبلاگ محفوظ است | طراحی : پیچک